Метео вести

Прекрасна снежна бајка која ни доаѓа од Перм - Русија, (Фото)

Погледнете ја оваа убавина која ни…

Објави по датум

ноември 2017
П В С T П С С
« Окт    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Занимливости

ПРОВЕРЕТЕ НА КОЈА НАДМОРСКА ВИСОЧИНА СЕ НАОЃА ВАШЕТО МЕСТО (ГРАД)

али сте се запрашале на која надморска…

ИНТЕРЕСНО: ЏИНОВСКИ ПЕЧУРКИ ВО ПОРЕЧИЕТО

Жител на село Косово, во два дена,…

ПОЛАРНА СВЕТЛИНА

Почитувани граѓани на следното видео…

КАТАСТРОФАЛНИ ПОПЛАВИ ВО СОСЕДНА ГРЦИЈА - СТРАОТНО!

Почитувани граѓани сите ние знаеме…

СНЕЖНА БУРА ВО ЕВРОПА: НЕВЕРОЈАТНО ВИДЕО ДОАЃА ОД ИТАЛИЈА

Почитувани граѓани во изминатиот…

ПАДНА ПРВИОТ СНЕГ ВО МОСКВА, РУСИЈА! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА РУСКАТА БАЈКА

Дефинитивно оваа година есента може…

СИЛЕН ЦИКЛОН ВО МАКЕДОНИЈА - ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО СЕ ПОЈАВИ НАД ПРИЛЕП

Овие денови сме сведоци на еден силен…

ВИСТИНСКА ЗИМА И СНЕГ ВО РЕГИОНОТ - ЗАПОЧНА ЗИМСКАТА СЕЗОНА!

Малку невообичаено и иако сме сеуште…

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: СНЕЖНА БУРА ВО БРАТИСЛАВА (СЛОВАЧКА)

Почитувани граѓани следното видео…

СЛАБ ЗЕМЈОТРЕС ГО СТРЕСЕ ОХРИД

Денес околу пладне или поточно во…

МЕДИУМОТ МЕТЕОМАКС ИЗЛЕГУВА СО АНКЕТА: ГЛАСАЈТЕ!

Почитувани граѓани метеоролошкиот…

СТРАШНО И ЖАЛНО: ОГРОМНИ ПОЖАРИ БЕСНЕАТ ВО ПОРТУГАЛИЈА!

Сушаша која ја зафати поголемиот…

СИЛЕН ЗЕМЈОТРЕС ЈА ПОГОДИ СОСЕДНА ГРЦИЈА

Силен земјотрес синоќа по полноќ…

© 2016-2017 Copyright - MeteoMax, Славчо Попски