Метео вести


Објави по датум

февруари 2018
П В С T П С С
« Јан    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Занимливости

ЕКСКЛУЗИВНО: СНЕГ ВО ГЛАВНИОТ ГРАД - ЗАПОЧНА ДА ВЕЕ ВО СКОПЈЕ!

Вечерва поради падот на температурите…

СЕ УРИВААТ ЗГРАДИ, ГИНАТ ЛУЃЕ - НОВ РАЗОРЕН ЗЕМЈОТРЕС ВО ТАЈВАН

По само еден ден од разорниот земјотрес…

ТЕМПЕРАТУРИ ДУРИ ДО -42°C - ЗИМАТА ЗЕМА ЗАМАФ ВО САД (ДЕТАЛИ)

Острата сибирска зима продолжува…

ЛЕДЕНА ДОБА ВО САД: ИЗМЕРЕНИ ДУРИ РЕКОРДНИ -48°C! (АНАЛИЗА)

Веќе долг временски период САД се…

ЗЕМЈОТРЕС ЈА СТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА!

Вечерва околу полноќ земјотрес со…

© 2016-2017 Copyright - MeteoMax, Славчо Попски