Метео вести

СНЕГ ВЕЕ ВО ДРЖАВАВА - ДОАЃААТ И НОВИ ВРНЕЖИ (АНАЛИЗА)

Во овие вечерни часови територијата…

РАНО УТРИНСКА АНАЛИЗА: ЗАПОЧНУВА ВЕЕЊЕТО НА СНЕГ ВО ДРЖАВАВА!

Во овие рани утрински часови полека…

Објави по датум

јануари 2018
П В С T П С С
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Занимливости

ЛЕДЕНА ДОБА ВО САД: ИЗМЕРЕНИ ДУРИ РЕКОРДНИ -48°C! (АНАЛИЗА)

Веќе долг временски период САД се…

ЗЕМЈОТРЕС ЈА СТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА!

Вечерва околу полноќ земјотрес со…

УБАВИНИ НА СКИЈАЧКИТЕ ЦЕНТРИ: ПРЕДНОВОГОДИШНА СНЕЖНА БАЈКА

На скијачките центри Попова Шапка…

ЗАПОЧНУВА ЗИМАТА!

Зимата во нашата држава но и на северната…

ЗИМСКА УБАВИНА: ПРЕКРАСНА БАЈКА НА СКИ ЦЕНТРИТЕ ВО ДРЖАВАВА

Студениот бран што започна да ја зафаќа…

ЕКСКЛУЗИВНО: ЖИВОТ ВО ПОЛАРНИ УСЛОВИ - ИЗМЕРЕНИ -55 °C!

Кога станува збор за зимата истата…

ПО ПОПЛАВИТЕ СЕРИЈА ЗЕМЈОТРЕСИ ГО ТРЕСАТ РЕГИОНОТ

Во изминатите 24 часа многу земјотреси…

ЕКСКЛУЗИВНО - ОВА Е ВИСТИНСКА ЗИМА! (УБАВИНИТЕ НА ЗИМАТА)

Почитувани граѓани за многумина зимата…

© 2016-2017 Copyright - MeteoMax, Славчо Попски