[wppt id=8056]

Метео вести


[widget id=”calendar-2″]

Занимливости

СИЛЕН ЗЕМЈОТРЕС ГО СТРЕСЕ РЕГИОНОВ!

Пред околу половина час силен земјотрес…

ЕДИНСТВЕНО СЕЛО ВО МАКЕДОНИЈА ВО КОЕ СЕ ЖИВЕЕ ГРАДСКИ

Вевчани, место каде природата ги дала…

ВРЕДИ ДА СЕ ПРОЧИТА: ЗА СИТЕ ОНИЕ КОИ ГИ МАЧИ ВРЕМЕТО!

Рускиот академик и кардиохирург Николај…

ВОНРЕДНА БИОМЕТЕОРОЛОШКА ПРОГНОЗА: ОД -20°C НА +20°C!

Почитувани граѓани пред нас е една…

ЕКСКЛУЗИВНО: СНЕГ ВО ГЛАВНИОТ ГРАД - ЗАПОЧНА ДА ВЕЕ ВО СКОПЈЕ!

Вечерва поради падот на температурите…

СЕ УРИВААТ ЗГРАДИ, ГИНАТ ЛУЃЕ - НОВ РАЗОРЕН ЗЕМЈОТРЕС ВО ТАЈВАН

По само еден ден од разорниот земјотрес…

© 2016-2017 Copyright - MeteoMax, Славчо Попски