Метео вести


Објави по датум

октомври 2017
П В С T П С С
« Сеп    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Занимливости

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: СНЕЖНА БУРА ВО БРАТИСЛАВА (СЛОВАЧКА)

Почитувани граѓани следното видео…

СЛАБ ЗЕМЈОТРЕС ГО СТРЕСЕ ОХРИД

Денес околу пладне или поточно во…

МЕДИУМОТ МЕТЕОМАКС ИЗЛЕГУВА СО АНКЕТА: ГЛАСАЈТЕ!

Почитувани граѓани метеоролошкиот…

СТРАШНО И ЖАЛНО: ОГРОМНИ ПОЖАРИ БЕСНЕАТ ВО ПОРТУГАЛИЈА!

Сушаша која ја зафати поголемиот…

СИЛЕН ЗЕМЈОТРЕС ЈА ПОГОДИ СОСЕДНА ГРЦИЈА

Силен земјотрес синоќа по полноќ…

ЕКСКЛУЗИВНО: СТРАШНА БУРА КСАВИЕР

Страшната бура Ксавиер која изминатите…

НЕВЕРОЈАТНО ВИДЕО: ЗАБАВЕНО ПАЃАЊЕ НА СНЕГ

Следното видео кое ќе го погледнете…

ТЛОТО СЕ ТРЕСЕ: НОВ ЗЕМЈОТРЕС ЈА СТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА

По синоќешните два земјотреси и тоа…

ЗЕМЈОТРЕС ЈА СТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА

Изминатата ноќ поточно 42 минути по…

ЗА СИТЕ ГРАЃАНИ: БИОМЕТЕОРОЛОШКА ПРОГНОЗА НА СЛАВЧО ПОПОСКИ

Со оглед на тоа дека временската состојба…

ПОЧНУВА ЕСЕНТА!

Есента кај нас ќе пристигне утре (22.09.2017)…

ЗИМА КОЈА ЌЕ СЕ ПАМЕТИ - ЗИМА НА ВЕКОТ - 1929 ГОДИНА!

Зимата во далечната 1929 година ќе се…

© 2016-2017 Copyright - MeteoMax, Славчо Попски